HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

İnşaat ve Taahhüt
 
Her türlü yapının  sözleşme ve şartnamelere uygun olarak öngörülen standartlarda, zamanında ve müşteri memnuniyeti göz önünde tutularak en ekonomik şekilde kaliteden ödün vermeden tamamlanması sağlamaktır.
 
Saha ve Baskı Betonlar
 
Fabrikalar, lojistik depolar, yüksek raflı dağıtım merkezleri, beton yollar, liman sahaları, otoparklar, yürüyüş yolları, parklar ve akaryakıt istasyonları gibi farklı kullanım amaçlarına sahip, sabit veya hareketli yükler altındaki beton zeminlerin yapımını sağlamaktır.
 
Alt Yapı Çalışmaları
 
Günümüzde altyapı sistemlerinde çoğunlukla, dayanımı yüksek ve oldukça esnek bir yapıya sahip olan körüğe borulardan yararlanılır. Ø100-Ø1000 mm. Çapları arasında bir üretim aralığına sahiptir. Hem atıksu hatlarında hem de yağmursuyu hatlarında bu borulardan yararlanılır.
Her ne kadar beton borularda altyapı sistemlerinde kullanılsa da, beton boruların işçilik ve işletme maliyetleri daha yüksektir. Körüğe boru döşeme maliyeti beton boru döşeme maliyetine göre, hem daha düşüktür hem de daha hızlı uygulanabilme özelliklerine sahiptir. Hdpe yani yüksek dayanımlı özel bir plastik malzemeden üretilirler ve belli bir yüke kadar dayanabilirler. Esnek yapılarından dolayı, aşınmalara ve sudan kaynaklanan koç darbelerine karşı dayanıklıdırlar.
 
Drenaj ve altyapı sistemlerinde ve uygulamalarında profesyonel bir yaklaşım sergileyen Soytepe, ülke dışında ve ülke genelinde birçok başarılı sistemin öncüsü olmuştur.
 
Çevre Düzenleme
 
Bir yapının tasarımı yalnızca içi ile sınırlı değil, çevresi ile de ilişkilidir. Peyzaj, insan ile ilişkili eylemlerin gerçekleştiği doğa ile etkileşimli alanlar olarak tanımlanabilir. Binanın girişi ve çevresi, parklar, bahçeler, sokaklar, vb. açık alanlar peyzaj ve çevre düzenlemesi kapsamında ele alınabilir. Bu başlık altında peyzaj tasarımına ilişkin, bahçe mobilyası, bahçe makineleri, bitki, çit, kent mobilyası, korkuluk, pergola, ızgara, rulo çim, sulama sistemleri, süs havuzu, dış mekân yer kaplaması, güneşten korunma sistemleri, bayrak direği, yeşil duvar sistemleri, bariyer gibi ürünlerin imalatları uygulanmaktadır.
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hanlıköy Mahallesi 5.Sokak No:29/A Arifiye / SAKARYA
0264 300 17 17  -  0532 438 16 24
info@soytepe.com.tr


© 2017 Soytepe İnşaat. All Right Reserved. Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları