HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

İnşaat

Kamu ve özel sektör için ihtiyaca yönelik her türlü yapı, modern ve kültürel sentezlerde Soytepe farkı ile gerçekleştirilir. Köklerimizden aldığımız geleneksel mimari bakış açısını, modern teknolojilerle birleştirmek Soytepe İnşaat olarak en önemli farkımızı oluşturmaktadır. Her projede ilk proje heyecanı ve titizliği ile çalışmak ekibimizin her kademesinde değişmeyen gücümüzdür. Yaptığımız projelerin müşteri memnuniyeti yeni projeler için en önemli motivasyon kaynağımızdır. Temelden çatıya tamamladığımız inşaat projelerimiz, görsel etkisi, kaliteli malzeme ve işçiliği ile göz doldurur.

Taahhüt

Taahhüt projelerinde ilk aşamasından son aşamasına kadar süreci titizlikle yönetmek, açık ve şeffaf iletişimde kalmak başarımızın temel taşıdır. Soytepe İnşaat misyonunda zamana uyum, kalite ve titizlik anlayışından taviz verilemez. Her yapıda değişmeyen profesyonellik anlayışı, bizi ayakta tutan en önemli unsurlardan biridir. Soytepe İnşaat’a olan güven, çalıştığımız projelerde karşılaştığımız memnuniyet ve başarılar bizlere güç vermektedir. Anahtar teslim projelerimizde eksiksiz ve kusursuz teslimat ile sizlerin yüzünü güldürmek en önemli hedefimizdir.

Çelik Konstrüksiyon

Çelik, insanlık tarihinin en eski dönemlerinden bir tanesi olan Demir Çağı itibariyle kullanılan bir maddedir. Çelik konstrüksiyon yapılar;

  • Dayanıklıdır.
  • Hafiftir.
  • Mimari özgürlük sunar
  • Ekonomiktir.
  • Zamandan tasarruf sağlar
  • Taşınabilir.

Soytepe İnşaat olarak Çelik Konstrüksiyon alanında doğru, kaliteli, yenilikçi çözümler sunmaktayız.Temelden çatıya, ihtiyaç doğrultusunda özel projeler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Güven ve kaliteli hizmet anlayışı ile her alandan Soytepe farkını göstermeyi hedeflemekteyiz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hanlıköy Mahallesi Kartopu Sokak No:16 Arifiye / SAKARYA
0264 300 17 17  -  0532 438 16 24
info@soytepe.com.tr


© 2022 Soytepe İnşaat. All Right Reserved. Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları